Kviečiame skirti 1.2% Šv. Roko ligoninei

 

SVROKAS
 (Šv. Roko ligoninės patalpos Klinikų gatvėje)

 

Šv. Roko ligoninė yra pirmoji, gilias tradicijas turinti  slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninė Vilniuje. Šv. Roko ligoninės kokybės politika.

 

Šv. Roko skulptūra

2022 metais ligoninės teritorijoje pastatyta ir pašventinta Šv. Roko skulptūra (skulptorius – Mindaugas Junčys). Šv. Rokas – ligonių globėjas.

Ši skulptūta yra dedikuota Vilniaus 700-ajam jubiliejui.

skulptura

 Nuotrauka ©Eitvydas Kinaitis

 

Šv. Roko ligoninės strateginis tikslas
Pagrindinis įstaigos veiklos tikslas – gerinti Lietuvos gyventojų sveikatą, sumažinti gyventojų sergamumą ir mirtingumą, kokybiškai teikti medicinines paslaugas.

Šv. Roko ligoninės vizija
Sukurti šiuolaikišką ir saugią buities ir darbo aplinką, kurioje būtų visos sąlygos įsisavinti ir taikyti medicinines mokslo naujoves, pažangią pasaulinę slaugos ir paliatyviosios pagalbos patirtį bei savo sukauptą patirtį perduoti medicinos mokslus studijuojančiam jaunimui.

Šv. Roko ligoninės misija
Pagal savo kompetenciją ir galimybes, dalyvaujant kvalifikuotam medicinos personalui, tenkinti pacientų poreikius, užtikrinti pacientų saugą, optimalią aplinką bei žmogišką paramą didinant pacientų pasitikėjimą sveikatos priežiūra ir asmeninį dalyvavimą gydymo procese.

Šv. Roko ligoninės filosofija
Į kiekvieną pacientą žiūrėti kaip į orią asmenybę, stiprinti fizinę ir dvasinę žmogaus sveikatą, užtikrinti gyvenimo kokybę.